Jubileusz 25-lecia Klubu Żołnierzy Rezerwy – zawody strzeleckie


W dniu wczorajszym 09 grudnia 2012 (niedziela) w godzinach 10.00 – 15.00 w Radecznicy odbyły się Zawody Strzeleckie z okazji 25 -lecia Klubu Żołnierzy Rezerwy – LOK im. 9 pp. AK “Ziemi Zamojskiej” z Radecznicy.

Zawody strzeleckie rozpoczęły się od zbiórki honorowej przy fladze Ligi Obrony Kraju, uczestnikami byli członkowie KŻR Radecznica oraz KŻR Sułów. Pani Dyrektor Lubelskiego Zarządu Wojewódzkiego LOK Anna Malinowska oraz sędzia główny Jarosław Kubiak powitali wszystkich zebranych, następnie Pani Dyrektor wręczyła dyplom gratulacyjny prezesowi Klubu Panu Ryszardowi Kawce za działalność statutowa klubu żołnierzy rezerwy.

Sędzia główny LOK Jarosław Kubiak wyjaśnił wszystkie zasady bezpieczeństwa na strzelnicy oraz sposób obsługiwania karabina sportowego kbks vodstok cal 5.6 i zakaz podchodzenia do stanowisk z bronią bez zgody sędziego.

Do strzelania zgłosiło się 23 osoby, podzielono ich na 8 grup po 3 stanowiska strzelnicze. Każdy zawodnik miał 3 strzały próbne raz 10 ocenianych, po oddaniu wszystkich strzałów przyszła chwila oczekiwania na wyniki.

Wyniki zawodów gminnych były podzielone na dwie grupy Radecznica i Sułów.

Wyniki KŻR LOK Radecznica:

  1. Krukowski Andrzej     – 87 pkt.
  2. Wachowicz Janusz      – 85 pkt.
  3. Wachowicz Mirosław – 84 pkt.
  4. Wachowicz Jarosław  – 82 pkt.
  5. Winarczyk Stanisław  – 77 pkt.
  6. Fronc Sławomir          – 73 pkt.
  7. Krukowski Kamil        – 72 pkt.
  8. Batorski Henryk          – 66 pkt.
  9. Sitarz Jan                      – 58 pkt.

Wyniki KŻR LOK Sułów:

  1. Poźniak Mieczysław  – 80 pkt.
  2. Wyłupek Lech            – 75 pkt. (2×10)
  3. Wdowiak Tomasz      – 75 pkt (1×10)
  4. Pańczyk Tomasz         – 66 pkt.
  5. Dudek Krzysztof         – 62 pkt.
  6. Ferenc Robert             – 61 pkt.
  7. Ferenc Krzysztof         – 60 pkt.
  8. Ferenc Tadeusz           – 59 pkt.
  9. Ferenc Krzysztof M.   – 56 pkt.
  10. Derylak Tomasz          – 53 pkt.
  11. Pańczyk Henryk          – 49 pkt.
  12. Dudek Zdzisław           – 40 pkt.
  13. Kszela Józef                  – 20 pkt.
  14. Źrebiecki Tomasz        – — pkt.

Sędzia główny : Kubiak Jarosław LOK Lublin

Sekretarz: Malinowska Anna (Dyrektor LOK Lublin)

 

Po wynikach odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów dla pierwszych trzech miejsc oraz pucharów za I miejsce, a na zakończenie całej uroczystości zrobiono pamiątkowe zdjęcia i oraz wszyscy uczestnicy udali się na ciepły posiłek i małe co nieco 😉 .

Więcej zdjęć z zawodów www.sasiadka.info