40.00 Złoty zł Pasta do zębów Aloe Bright aloesowa Sąsiadka

Published date: Marzec 3, 2017
Modified date: Marzec 5, 2017
  • Location: 508908952, Sąsiadka, lubelskie, Poland

Aloesowa pasta do zębów Forever Aloe Bright dzięki właściwościom aloesu Forever, zapobiega osadzaniu się płytki nazębnej, co chroni przed próchnicą, jak również powstawaniem kamienia.

Aloesowa pasta do zębów Forever Aloe Bright jest niesłychanie delikatna dla szkliwa! Miąższ z aloesu Forever, bardzo bogaty w enzymy, posiada naturalne predyspozycje czyszczące. Nie ma potrzeby dodawania do tej pasty jakichkolwiek substancji o zbyt szorstkiej konsystencji, które pomagają usunąć nagromadzony osad zarówno z powierzchni zębów, jak i z przestrzeni międzyzębowych. Składniki miąższu aloesowego przenikają we wszelkie zakamarki - nawet tam, gdzie nie dociera szczoteczka. A to wszystko za sprawą właściwości grzybobójczych i antybakteryjnych miąższu aloe vera.
Forever Aloe Bright efektywnie zapobiega przykremu zapachowi z ust. Uzyskany rezultat świeżości trwa bardzo długo. Regularne stosowanie Aloesowej pasty do zębów znacząco wzmacnia dziąsła, dzięki czemu stają się jędrne, zdrowe a także mniej podatne na urazy, do których dochodzi każdego dnia używając szczoteczki do zębów lub hydropulsera. U ludzi ze skłonnościami do stanów zapalnych kieszonek około zębowych, sytuacja znacząco się poprawia, co może wspomóc leczenie w gabinecie stomatologicznym.
Forever Aloe Bright powinno się myć zęby zarówno rano, jak i wieczorem, a dodatkowo po każdym posiłku. W celu jak najlepszego wykorzystania dobroczynnych właściwości Aloe Vera Gel najlepiej jest myć zęby dwa razy: po raz pierwszy w celu oczyszczenia ich powierzchni z osadu oraz zanieczyszczeń i od razu drugi raz – aby zadbać o dziąsła, jak również przeciwbakteryjną ochronę śluzówek oraz przestrzeni międzyzębowych.
Forever Aloe Bright:
niezwykle efektywnie i precyzyjnie czyści powierzchnię zębów;
nie zawiera żadnych materiałów, które ścierają szkliwo;
dzięki naturalnym właściwościom bakteriostatycznym aloesu Forever zapobiega osadzaniu się płytki nazębnej;
jest pomocna w zwalczaniu stanów zapalnych oraz infekcji grzybiczych w jamie ustnej dzięki zawartości propolisu pszczelego;
wzmacnia i zabezpiecza dziąsła;
daje uczucie długotrwałej świeżości;
działa delikatnie rozjaśniająco na powierzchnię szkliwa;
chroni przed parodontozą.
GŁÓWNE SKŁADNIKI: Miąższ Aloe barbadensis (stabilizowany miąższ Aloe vera 35,5%), kit pszczeli (propolis), uwodniona krzemionka, sorbitol, wypełniacze, kompleks chlorofilowo-miedziowy.
Opakowanie: 130 g

Contact seller Share

Useful information

  • Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
  • Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
  • Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
  • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"

Comments

    Leave your comment (spam and offensive messages will be removed)