TWOJA Przyszłość Zaczyna się DZIŚ

Rozpoczęcie własnego, domowego biznesu jest proste. Forever Living Products dba o twój sukces na każdym etapie. Nie wymagane są opłaty członkowskie ani kosztowne inwestycje. Uzyskasz natychmiastowy dostęp do naszych absolutnie niezwykłych produktów w obniżonych cenach. A jeśli chodzi o materiały szkoleniowe, plan sukcesu i twoje prowizje, zapewniamy to wszystko. Ty Musisz Tylko zapewnić zaangażowanie w Swoją przyszłość oraz Swój entuzjazm. Tu nie ma przegranych!

DOŁĄCZ TERAZ

Już Teraz zwiąż się z Forever Living Products, aby skorzystać z “Największej szansy na świecie.” Nic nie ryzykujesz—bez opłat członkowskich, bez miesięcznych składek, bez konieczności zakupów. Uzyskasz dostęp do niezwykłych produktów i szansy, która zmienia życie, by twoją przyszłością było bezpieczeństwo, dobre samopoczucie i dobrobyt.

Zostań właścicielem domowego biznesu, niewiele ryzykując i zyskując nieograniczony potencjał dochodów

Forever Living Products ma strukturę firmy marketingu wielopoziomowego, inaczej zwanego MLM. W takiej strukturze to ty jesteś naszą siłą marketingową i sprzedażową. Zamiast wydawać tysiące dolarów na tradycyjne kampanie reklamowe, płacimy tobie za to, że dzielisz się Forever Living Products z innymi. Taka struktura MLM oferuje ci wiele korzyści, którym nie mogą dorównać tradycyjne przedsiębiorstwa.

Zostań właścicielem swojego własnego przedsiębiorstwa

Twoje przeznaczenie jest w twoich rękach. Zamiast pracować po to, by bogacił się twój szef, cała praca, którą wykonujesz faktycznie przynosi korzyści tobie. Będziesz cieszyć się swobodą i elastycznością, jakie daje posiadanie własnego biznesu.
Multi-level marketing network
Niewielkie ryzyko i brak kosztów administracyjnych.

Założenie tradycyjnego biznesu wymaga nakładów finansowych idących w tysiące dolarów, nie mówiąc już o kredycie bankowym, którego składa zajmie ci dziesiątki lat. Rozpoczęcie własnego, domowego biznesu z Forever Living kosztuje cię zaledwie kilkaset dolarów. Nie musisz zatrudniać pracowników. Nie musisz myśleć o pakietach socjalnych. Nie masz kosztów administracyjnych. Wreszcie możesz zostać właścicielem własnego biznesu.

Brak limitu zarobków.

Zarobki w korporacjach są ograniczone przez rynkowe standardy. Z Forever Living nie ma limitu twoich dochodów. Im ciężej pracujesz, tym więcej zarabiasz.

Dochód pasywny.

Być może największym atutem naszej strategii marketingu wielopoziomowego jest trwały dochód. Zawsze będziesz otrzymywać prowizję od działalności Dystrybutorów, których zapoznałeś z Forever Living, cały czas uzyskując korzyści ze swojej ciężkiej pracy.

Zaprojektowaliśmy Forever Living, byś odniósł sukces. Niewiele ryzykujesz i zyskujesz nieograniczony potencjał. Jedyne, czego potrzebujesz, by ci się powiodło w sposób przekraczający twoje wyborażenia, to pasja sukcesu.

forever living

Twój sukces to nasz sukces

Kiedy podpisujesz umowę Dystrybutora, stajesz się członkiem rodziny Forever Living. W Forever Living Products nasz biznes nie opiera się na wielomilionowych kampaniach reklamowych ani zapychaniu półek towarem. Nasz biznes polega na tobie!

Twoi sponsorzy i regionalni managerowie zawsze służą ci pomocą. Dodatkowo zapewniamy ci doskonałe materiały szkolniowe oraz dostęp do biblioteki i archiwum multimediów. Perspektywa założenia własnego biznesu może onieśmielać. Odczuwając jednak nasze wsparcie na każdym etapie kariery, wiesz, że powodem, dla którego tu jesteśmy jest twój sukces.

 

”Nigdy nie męczą mnie uściski osób obejmujących mnie i mówiących ‘dziękuję, że zrobiłeś ze mnie milionera’; takie wydarzenia oraz osobiste historie ludzi o cudownych zmianach w samopoczuciu dzięki produktom, sprawiają, że było warto.”


Rex Maughan
Chairman of the Board,
Chief Executive Officer

Zapraszam do Współpracy – Krzysztof Ferenc