Witam wszystkich użytkowników systemów Microsoft Windows XP, Vista, 7, 8 w technologi 32 i 64 bitów, chcę wam zaproponować nowy program antywirusowy polskiej produkcji Mks_vir 2012 (jedyny z pierwszych programów antywirusów w Polsce stworzony przez Marka Shella)

Mks_vir – najstarszy polski program antywirusowy, to bez wątpienia ikona polskiej informatyki. Od lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku stał na straży bezpieczeństwa danych w polskich domach, firmach, szkołach i urzędach i jeszcze kilka lat temu był w Naszym Kraju synonimem ochrony antywirusowej. Niestety wydarzenia ostatnich lat, które w efekcie doprowadziły firmę  MKS Sp. z o.o. do upadłości likwidacyjnej, spowodowały, że merytoryczne i techniczne aspekty rozwoju oprogramowania zeszły na drugi plan ustępując pola jałowym sporom. Przyszłość programu mks_vir stanęła pod znakiem zapytania i tylko krok dzielił go od zapomnienia. My – ludzie z zespołu ArcaVir, zespołu który przed laty był kluczem do faktycznego sukcesu programu mks_vir, stwierdziliśmy, że nie możemy dopuścić do sytuacji, w której jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek z branży IT zniknie z rynku lub trafi w niepowołane ręce. Już kiedyś poprowadziliśmy mks_vir-a na szczyt i teraz zrobimy to ponownie. Przygotowaliśmy nowy pakiet mks_vir dostępny bez opłat dla wszystkich użytkowników. Dołożymy wszelkich starań, aby nowy mks_vir, zbudowany w oparciu o technologię swojego „młodszego brata” – pakietu ArcaVir, spełnił oczekiwania polskich użytkowników komputerów i ponownie stał się powodem do dumy w rodzimej branży informatycznej.  zapożyczenie info

Nowy Mks_vir 2012  składa się z modułów stanowiących spójną ochronę przed szkodliwym oprogramowaniem. Do dyspozycji użytkowników są:

  • skaner na żądanie, pozwalający na wygodne skanowanie wskazanych zasobów komputera,
  • szybki monitor antywirusowy kontrolujący wszystkie operacje na dyskach lokalnych i nośnikach zewnętrznych,
  • kwarantanna pozwalająca na bezpieczne przechowywanie podejrzanych plików,
  • moduł aktualizacji pracujący w oparciu o Microsoft Azure nieprzerwanie dostarczający nowych definicji wirusów, robaków i trojanów,
  • prosty i wygodny mechanizm konfiguracji i raportowania,
  • zaawansowane mechanizmy heurystyczne wykrywające nowe, szkodliwe oprogramowanie.
  • wsparcie programistów i specjalistów z branży IT o wieloletnim doświadczeniu w dziedzinie bezpieczeństwa komputerowego i ochrony antywirusowej.

Zapraszamy do pobrania najnowszego Mks_vir 2012

Bezpłatna licencja zarówno dla użytkowników domowych jak i firm

Ważne !!!

Przed instalacją programu mks_vir zalecamy odinstalowanie innych programów antywirusowych, gdyż ich wspólne działanie może powodować zakłócenia.

Mks_vir dla stacji roboczej – system 32 bitowy (Windows XP / Windows VISTA / Windows 7)

Mks_vir dla stacji roboczej – system 64 bitowy (Windows XP x64 / Windows VISTA x64 / Windows 7 x64)

W trakcie instalacji programu Mks_vir należy podać swój adres e-mail. Na podany adres zostanie wysłany numer licencji, który należy wprowadzić do programu. Otrzymany numer pozwala na bezpłatne korzystanie z programu na jednym komputerze przez 1 rok (373 dni za Darmo)

Jedyny Polski program antywirusowy dla systemów windows za Darmo  na 373 dni wystarczy tylko zarejestrować się poprzez swój e-mail.

ZABEZPIECZ SWOJE DANE, ZDJĘCIA, RODZINĘ i PIENIĄDZE Zainstaluj MKS_VIR i Ciesz się Wolnością i swobodą w internecie.