Święta Wielkanocne w tym 2013 roku, to wielkie wyzwanie dla kościoła oraz wszystkich chrześcijan, po pierwsze wybór Nowego Papieża „Franciszek” a teraz Święte Triduum Paschalne w zimowej aurze przypominającej bardziej Święta Bożonarodzeniowe.

W dniu dzisiejszym został poświęcony ogień, woda święcona, pokarm wielkanocny oraz odnowiono przysięgę chrztu świętego, więc pozostała nam adoracja przy Grobie pańskim. Jutro niedziela więc z pierwszą Mszą Świętą Rezurekcyjną połączoną z procesją Najświętszej Hostii, kościół katolicki obwieści światu Dobrą Nowinę jakim jest Zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa.

wielkanoc2013

Z okazji Świąt Wielkanocnych 2013 roku, Życzę Wszystkim Mieszkańcom Sąsiadki oraz im Rodzinom, Przyjaciołom oraz Ludziom Biednym i Cierpiącym Dużo Zdrowia które pozwala przetrwać najgorsze, Miłości, która jest ważniejsza od wszelkich dóbr, Wielu Przyjaciół i Kochającej Rodziny, a także Uśmiechów bliskich i nieznajomych, które pozwalają lżej oddychać i Szczęścia, które niejednokrotnie ocala nam życie.