Roztocze to Piękny miejsce dla turystów, więc nasza malownicza wieś Sąsiadka również jest ciekawym miejscem dla zwiedzających, ku mojemu zaskoczeniu w lipcu 2012 roku zwiedził nasz miejscowość światowej sławy turysta Google Street View. Tak więc dziś po wielkiej aktualizacji zdjęć panoramicznych 360° w Polsce, możemy zobaczyć na własne oczy Naszą wieś Sąsiadka z pozycji internauty niezależnie w jakim kraju się znajdujemy, jedynym wymogiem jest posiadanie komputera pc, smartfona, iPhone, tabletu z dostępem do internetu.

sutsam

Chcesz zwiedzić Naszą Wirtualną Sąsiadkę zapraszam wejdź (kliknij w mapę) lub otwórz stronę https://maps.google.com/:

Szukaj: (Sąsiadka , PL)

Sterowanie: myszką i kursorami (strzałki): góra-dół-w prawo-w lewo.


Wyświetl większą mapę

Nasz turysta Google Street View przejechał naszą wieś wzdłuż po drodze wojewódzkiej i tym samym upamiętnił panoramę Sąsiadki w 360° od Deszkowic w stronę Radecznicy, ciekawym rozwiązaniem jest panorama widokowa naszego centrum wsi, również z widokiem na Gród Czerwieński Sutiejsk (Wały) i plac po byłej szkole podstawowej.

Pochodzisz z Roztocza, a może z Sąsiadki jeśli teraz nie możesz Tu przyjechać i zobaczyć jak wygląda twoja miejscowość To Teraz masz taką możliwość bez wychodzenia z domu zobacz swoją dawną miejscowość miasto lub wieś np: Sułów, Sąsiadka, Źrebce, Michalów, Sułowiec i wiele innych wsi roztocza.

street