Zapraszamy Wszystkich Miłośników Ekstremalnych wrażeń i Bliskie spotkanie Człowieka, samochodów terenowych 4×4 z Naturą (błoto, bagno, łąki, urwiska, wąwozy, dzikie zwierzęta i wiele więcej) we wsi Sąsiadka (dzielnica  Zagrody, Grodzisko, Cuple)

zagrody

W dniach 25 – 26 maja 2013 na terenie Gminy Sułów odbywają się Rajdy Terenowe 4×4 z cyklu „Sułów wciąga 4×4”.

Pierwszego dnia czyli 25 maja (Sobota) impreza zaczyna się już od godziny 7.00 w Sułowie (Remiza Osp) przy rzece Por, następnie od 9.00 obok rzeki odbędzie się prolog terenowy (czasówka), a po wytypowaniu najlepszych czasów zaczyna się etap specjalny w miejscowości Sąsiadka (GPS N: 52° 44′ 34″  E: 22° 53′ 23″).

W naszej miejscowości odbędą się wzmagania dwóch klas rajdowych (extreme i adventure), „Nie Da Ci Tego Matka a Ni Ojciec Co Może DAĆ Ci Wieś SĄSIADKA”.

Posiadasz Terenówkę 4×4 i CHCESZ NAS ODWIEDZIĆ i Spróbować Swoich Sił w Rajdzie „Sąsiadka Wciąga 4×4”zgłoś swój udział TU

W godzinach wieczornych około godz. 20 na Placu Osp w  Sułowie rozpocznie się impreza muzyczna z udziałem DJ i pewnie potrwa do późnej nocy.

W Niedzielę 26 maja impreza zacznie się o godz. 9.00 na terenie Parku przy Pałacu Zamojskich w Michalowie, następnie zacznie się drugi etap specjalny na terenie Gminy Nielisz.

W godzinach wieczornych około godz. 19 na Placu przy Remizo-świetlicy w Sułowie zostaną ogłoszone wyniki Dwudniowych wzmagań rajdów terenowych „Sułów Wciąga 4×4”, oprócz tego przez cały czas w Sułowie będą prowadzone gry i zabawy konkursowe dla dzieci młodzieży z wieloma atrakcjami i nagrodami. Więc Organizatorzy: „Team Pitu Pitu”, Gminy Sułów i Nielisz zapraszają wszystkich mieszkańców Gminy Sułów, Nielisz oraz turystów i osób zainteresowanych z całego województwa Lubelskiego.

rajd 2013

 ODDAJ SWÓJ GŁOS NA NASZĄ STRONĘ > www.SASIADKA.INFO

0

Publication author

offline 2 tygodnie

Krzysztof Ferenc

0
Założyciel i pomysłodawca Wirtualnej Sąsiadki strony internetowej Wsi Sąsiadka - www.sasiadka.info - 2008 roku

Inicjator i koordynator MPR Altana Sutiejsk Green Velo ;-)
Comments: 3Publics: 830Registration: 02-08-2011