Nagroda Senatu RP dla sasiadka.info

W dniu 7 czerwiec 2013 w Senacie RP w Warszawie odbyła się KonFERENCja „Wiejska Polska” Fundusz Sołecki oraz Finał konkursu Sołtys Roku 2012 i Sołectw@ w sieci.

senatrp

Na zaproszenie Komisji Samorządu Terytorialnego i Administracji RP zostałem zaproszony jako Administrator strony internetowej www.sasiadka.info. Moja strona wygrała półfinał Konkursu „Sołectw@ w sieci 2013” i tym  samym reprezentowała województwo Lubelskie w finale organizowanym przez Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów oraz Senat RP.

nagrodysenatu

W nagrodę z zajęcie pierwszego miejsca w eliminacjach wojewódzkich i reprezentowanie naszego województwa otrzymałem nagrodę: Dyplom z gratulacjami, aparat fotograficzny, krawat senatorski RP, karte pamięci oraz statyw.

wreczenie

Dziękuję serdecznie Wójtowi Urzędu Gminy Sułów – Tomaszowi Pańczykowi oraz zastępcy wójta Januszowi Stańczyk, za umożliwienie mi uczestniczenia w Gali Finałowej w Senacie RP.

Dziękuję wszystkim koleżankom, kolegom i wszystkim przyjaciołom, którzy głosowali na moją stronę Wirtualna Sąsiadka – www.sasiadka.info .

dyplomrp

Pozdrawiam Wszystkich i Życzę Wielu Przyjaciół oraz Dużo Zdrowia i Wszystkiego Najlepszego.

więcej info SENAT RP

4 komentarze do wpisu „Nagroda Senatu RP dla sasiadka.info”

 1. Unknown Unknown Unknown Unknown

  Panie Krzysztofie, proszę przyjąć serdeczne gratulacje od całej redakcji Kroniki Tygodnia. Winszujemy i z niecierpliwością oczekujemy kolejnych sukcesów!
  PS. Coś nam się wydaje, że następnym w kolejce do wyróżnienia jest kącik kulinarny Sekretów Wsi "Seta plus galareta" 😉

  Odpowiedz
 2. Unknown Unknown Unknown Unknown

  Strona sołectwa Nowa Wieś w gminie Kęty gratuluje i życzy dalszych sukcesów:-) Pozdrowienia z Małopolski!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.