W dniu 7 czerwiec 2013 w Senacie RP w Warszawie odbyła się KonFERENCja „Wiejska Polska” Fundusz Sołecki oraz Finał konkursu Sołtys Roku 2012 i Sołectw@ w sieci.

senatrp

Na zaproszenie Komisji Samorządu Terytorialnego i Administracji RP zostałem zaproszony jako Administrator strony internetowej www.sasiadka.info. Moja strona wygrała półfinał Konkursu „Sołectw@ w sieci 2013” i tym  samym reprezentowała województwo Lubelskie w finale organizowanym przez Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów oraz Senat RP.

nagrodysenatu

W nagrodę z zajęcie pierwszego miejsca w eliminacjach wojewódzkich i reprezentowanie naszego województwa otrzymałem nagrodę: Dyplom z gratulacjami, aparat fotograficzny, krawat senatorski RP, karte pamięci oraz statyw.

wreczenie

Dziękuję serdecznie Wójtowi Urzędu Gminy Sułów – Tomaszowi Pańczykowi oraz zastępcy wójta Januszowi Stańczyk, za umożliwienie mi uczestniczenia w Gali Finałowej w Senacie RP.

Dziękuję wszystkim koleżankom, kolegom i wszystkim przyjaciołom, którzy głosowali na moją stronę Wirtualna Sąsiadka – www.sasiadka.info .

dyplomrp

Pozdrawiam Wszystkich i Życzę Wielu Przyjaciół oraz Dużo Zdrowia i Wszystkiego Najlepszego.

więcej info SENAT RP