Regionalny Program Operacyjny Województwa Lubelskiego zorganizował Konkurs Fotograficzny „RPO w Kalejdoskopie” dla fotografów-amatorów zameldowanych w województwie Lubelskim.

sąsiadka rpo

Celem Konkursu jest pokazanie mieszkańcom Lubelszczyzny, jak przez ostatnie 7 lat zmieniał się Nasz Region dzięki środkom europejskim z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego. Konkurs dotyczy projektów realizowanych w województwie lubelskim w ramach RPO WL w latach 2007-2013.

Konkurs podzielony jest na dwa etapy w trzech kategoriach :

  1. Kultura, sport i turystyka
  2. Przedsiębiorczość i nauka
  3. Środowisko, zielona energia i transport

I Etap:

Zadaniem uczestnika jest przesłanie zdjęcia do 21 lipca 2013 roku. Internetowe głosowanie potrwa od 22 lipca do 4 sierpnia.

PHOTO DAY (10 sierpnia 2013 roku): Podczas niego dziewięciu autorów najlepszych zdjęć weźmie udział w warsztatach fotograficznych CAMERA OBSCURA oraz sesjach zdjęciowych na Zamku Lubelskim i w Muzeum Wsi Lubelskiej.

II Etap: Na najlepsze zdjęcia wykonane podczas PHOTO DAY będzie można głosować od 19 do 25 sierpnia 2013 roku. Nagrody otrzyma trzech autorów zdjęć z największą liczbą głosów internautów.

sutiejsk rpo

W konkursie RPO udział bierze także Nasze Wieś Sąsiadka na czele  z autorem fotografii Krzysztofem Ferenc (admin www.sasiadka.info), zdjęcie przedstawia Alanę Turystyczną „Sutiejsk”, która powstała we wsi Sąsiadka na podgrodziu Grodu Sutiejsk (Wały) z programu „Pięć zalewów – morze atrakcji” współfinansowanego przez Unię Europejską.

rpo lublinrpo Sułów

 

ZAGŁOSUJ na Altanę Turystyczna SUTIEJSK http://www.rpowkalejdoskopie.pl/rpo,one,74.html

Moja fotografia została wykonana w niedzielę 21 lipca 2013 i została zgłoszona do konkursu „RPO w Kalejdoskopie”, Zapraszam Wszystkich Turystów i Mieszkańców okolicznych wsi do ZAGŁOSOWANIA na zdjęcie Alanę Turystyczną „Sutiejsk” – reprezentująca 1 kategorię Kultura, sport i turystyka.

glos Sasiadki

 

 

Nagrodą w konkursie RPO są cenne :

W I etapie :

Warsztaty fotograficzne „Camera Obscura”. Autorzy dziewięciu najlepszych zdjęć wezmą udział w profesjonalnych warsztatach fotograficznych z techniki Camera Obscura.
Odbędą się one 10 sierpnia 2013 roku.

W II etapie :

I Miejsce: Billboard ze zwycięskim zdjęciem + 3 000 zł

Autor najlepszego zdjęcia otrzyma 3 000 zł, a jego zdjęcie znajdzie się na 45 billboardach w całym województwie lubelskim!

II Miejsce: Nagroda pieniężna 2 000 zł

III Miejsce : Nagroda pieniężna 1 000 zł

Więcej o konkursie na stronie RPO: http://www.rpowkalejdoskopie.pl/