W dniu 7 lipca 2013 w Naszej wsi Sąsiadka odbył się Festyn Rodzinny z Akcją charytatywna dla Martynki Majcher cierpiącą na dziecięce porażenie mózgowe.

Zbiórka pieniędzy do puszek trwała przez cały czas trwania festynu charytatywnego na którym było bardzo dużo atrakcji dla dzieci, młodzieży oraz starszych. Przez cały czas imprezy wszyscy podziwiali i słuchali muzyki ludowej, młodzieżowej oraz mogli skorzystać z tradycyjnych przewozów na bryczce konnej, a także samochodach terenowych  4×4. Kto był ten wie lepiej, ale choć Ten festyn rodzinny w Grodzie Sutiejsk był pierwszy od co najemnie 30 lat to nie ostatni, w planach jest jeszcze w Tym 2013 roku ;-).

[nggallery id=4 template=carousel]

Dziękujemy Wszystkim Ludziom Dobrej Woli, którzy wspomogli Naszą Akcję charytatywna dla dziewczynki Martynki Majcher. Cały zbiórka pieniędzy do puszek była “Nasza Pomocą” dla potrzebującej Martynki, w dniu festynu zebrano 2.078 zł.

apel Martynki

My jako patroni medialni Składamy Wszystkim sponsorom, organizatorom oraz kobietom którzy  ze współpracą z młodzieżą przyrządzili bogaty tradycyjnie poczęstunek dla wszystkich osób zaproszonych, Dziękujemy również za piękną uroczystość promującą Naszą wieś Sąsiadka. Życzę Wam Wielu Sukcesów oraz Dużo Zdrowia i Przyjaciół Wasz Admin.

Dziękuję koleżance Magdzie Ł. (autor zdjęć) za podesłanie zdjęć z festynu.