Zapraszam mieszkańców naszej wsi Sąsiadka, a także zainteresowanych z gminy Sułów do Nielisza dnia 22 czerwca 2014 (niedziela) na zawody strażackie.

ospsasiadka013

Impreza strażacka rozpoczyna się o godz. 14.00 na boisku sportowym za drewnianym kościołkiem w Nieliszu, będą tu rozgrywane testy sprawnościowe jesdostek ochotniczych staży pożarnej z dwóch gmin: Nielisz oraz Sułów. Nasza jednostka OSP Sąsiadka też tu będzię więc zapraszamy Naszych mieszkańców, fanów pożarnictwa oraz wszystkich zainteresowanych do dopingowania swoich drużyn strażackich osp.

mapanielisz

 

 

Jesteś z gminy Sułów lubisz naszą wieś Sąsiadka ?

Jeśli Tak to Zapraszam Cię do Zagłosowania na Naszą stronę internetową www.sasiadka.info to jedyna wiejska strona www z powiatu zamojskiego reprezentująca nas w II Ogólnopolskim konkursie “SOLECTW@ w sieci” organizowany przez Krajowe Stowarzeszenie Sołtysów oraz Ministerstwo administracji i cyfryzacji.

Daj Szansę wsi Sąsiadka i Zagłosuj na Wirtualną Sąsiadkę – www.sasiadka.info

solectwo2014

Zagłosuj >> http://www.konkurs.kss.org.pl/rejestracja.php?wartosc=sasiadka.info