Witam wszystkich miłośników i uczestników wakacyjnego spotkania WordUp w Lublinie, które obyło się na starówce lubelskiej w dniu 22 lipca 2014. Na spotkanie przybyło ponad 30 osób (kobiety, męższczyźni oraz dzieci z rodzicem), wszystko to odbyło się w Resturacji „Caffe Trybunalska” na malowniczej starówce ul. Rynek 4.

Był to drugi WordUp Lubelski zrzeszający entuzjastów i programistów systemu WordPress w naszym województwie.

WordUp Lublin 2014

Celem spotkania było prezentacja kilku zaganień związanych z:

  • sklep internetowy na wordpresie z wtyczką Wp eCommerce – prezentacja Izabeli Karkocha (omówino wtyczkę WP e-commerce, przestawiąc jej nietypowe zastosowanie w formie małego case study, porównania do WooCommerce)
  • zastosowanie płatnych motywów do WordPress – „ładne opakowanie to nie wszystko” – prezentacja Piotr Bielecki : (techniczne zagadnienia przy wyborze płatnych szablonów, na co należy zwracać uwagę, co otrzymujemy w cenie abonamentu – wady, zalety)
  • konsultacje i rozwiązania techniczne przy modernizacji stron internetowych zasilających jądrem wordpress (wolne wnioski, dyskusja adminów) i programistów php.

Całe spotkanie odbyło się w lajtowym klimacie przy soczku, kawie bądź zimny piwku (tylko nie zmotoryzowani).

Pewnie spytacie co ma wspólnego WordUp Lublin do naszej Sąsiadki, a więc nasza oficjalna strona wsi Sąsiadka jest na jądrze wordpress i Ja jako administrator sasiadka.info należę do sympatyków systemu wp, a kolejnym punktem zaczepienia jest to że mieszkamy na lubelszczyźnie.

Dorzucam moje skromne foty z wordup lublin (przepraszam za jakość zdjęć)

WordUpLublin3 WordUpLublin2 WordUpLublin4 WordUpLublin5 WordUpLublin6 WordUpLublin10 WordUpLublin8 WordUpLublin7 WordUpLublin14 WordUpLublin11 WordUpLublin12 WordUpLublin13 WordUpLublin15 WordUpLublin16 WordUpLublin17 WordUpLublin18 WordUpLublin19 WordUpLublin21 WordUpLublin22 WordUpLublin23 WordUpLublin26 WordUpLublin25 WordUpLublin24 WordUpLublin27 WordUpLublin28 WordUpLublin29 WordUpLublin32 WordUpLublin31 WordUpLublin30 WordUpLublin33 WordUpLublin36 WordUpLublin37

Dziękuję i pozdrawiam organizatorów WIP z Lublina za wspólne spotkanie i poznanie wspaniałych przyjaciół z Lubelskiego 😉

0

Publication author

offline 2 tygodnie

Krzysztof Ferenc

0
Założyciel i pomysłodawca Wirtualnej Sąsiadki strony internetowej Wsi Sąsiadka - www.sasiadka.info - 2008 roku

Inicjator i koordynator MPR Altana Sutiejsk Green Velo ;-)
Comments: 3Publics: 830Registration: 02-08-2011