W dniu dzisiejszym 2 września 2014 w naszej wsi Sąsiadka, zdarzył się tragiczny wypadek rolniczy. Tragiczna akcja rozegrała się nie spełna 500 metrów od najbliższych zabudowań mieszkańców Sąsiadki, był to wąwóz zwany „Kamienny Dół” przy wielkiej topoli.

Z informacji miejscowych wynika, że 2 osoby „mieszkańcy wsi – męższczyźni” udali się ciągnikiem z kosiarką rotacyjna na pole (godzina po 16 ?) w celu skosznia trawy i w trakcje pokonywania stromego podjazdu traktor stracił przyczepność i przewrócił się na lewą stronę „do góry kołami”. Wywrucony ciągnik przygniótł dwóch mężczyzn i poniesli śmierć na miejscu „nie mieli szans”.

sasiadka_wypadek12

sasiadka_wypadek sasiadka_wypadek1 sasiadka_wypadek2 sasiadka_wypadek3 sasiadka_wypadek4 sasiadka_wypadek5 sasiadka_wypadek6 sasiadka_wypadek7 sasiadka_wypadek8 sasiadka_wypadek9 sasiadka_wypadek10 sasiadka_wypadek12  sasiadka_wypadek14 sasiadka_wypadek16

Życie straciło dwóch mieszkańców Sąsiadki byli w młodym wieku 36 i 37 lat, osierocili czwórkę dzieci ?. Znałem ich osobiście, Żal i szkoda mi TYCH mieszkańców jeszcze tak wiele mieli planów na przyszłość … .

O jak szkoda tylko pozostaje żal i smutek oraz żałoba:

Spieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
zostaną po nich buty i telefon głuchy
tylko to co nieważne jak krowa się wlecze
najważniejsze tak prędkie ze nagle się staje
potem cisza normalna więc całkiem nieznośna
jak uroczystość urodzona najprościej z rozpaczy
kiedy myślimy o kimś zostając bez niego … (J.Twardowski)

serduszko

Nokrologi mieszkańców którzy zgineli w tragicznym wypadku 2 września 2014 (zamieszczone w celu informacyjnym – pochówku zostaną ukryte)

Pierszy Pogrzeb jest dziś 04.09.2014 o godz. 13.30

mariusz