Wyniki wyborów samorządowych w Sąsiadce

W budynku byłej szkoły podstawowej im. Batalonów chłopskich w Sąsiadce, w dniu 16 listopada 2014 (niedziela) odbyły się wybory samorządowe, w których mieszkańcy Źrebiec i Sąsiadki  głosowali na swoich kandydatów do rady gminy, powiatu, sejmiku wojewódzkiego oraz na wójta.

W obwodzie wyborczego nr 3 w Sąsiadce, mieszkańcy wybierali swoich przedstawicieli na ;

  • radny wsi Sąsiadka i  Żrebce
  • wójt Gminy Sułów
  • radny powiatu Zamojskiego
  • radny sejmiku województwa Lubelskiego

wyboryszkola1

Wyniki wyborów samorządowych na kadencję 2014 – 2018 w Sąsiadce wyglądają  następująco:

Uprawnionych do głosowania: 559 osób (razem mieszkańcy Sąsiadki i Źrebiec)
Wyborcy głosujący przez pełnomocników: 2 osoby

Na wójta gminy Sułów oddano następującą liczbę głosów:
1. BULAK Leon, (KWW Przyjazna Gmina Sułów): 189 głosów
2. LIPSKI Stanisław Józef, (KWW Stanisława Lipskiego): 6 głosów
3. ŁAPA Janusz Tadeusz, (KWW Prawo i Sprawiedliwość): 42 głosów
4. PAŃCZYK Tomasz Józef, (KWW Tomasza Pańczyka): 63 głosów

Na radnego wsi Sąsiadka oddano następującą liczbę głosów (329 osób uprawionych do głosowania):
1. PIETRZNIAK Tadeusz Stanisław, (KWW Prawo i Sprawiedliwość): 17 głosów
2. FERENC Krzysztof Marcin, (KWW Przyjazna Gmina Sułów): 115 głosów
3. MAGDZIARZ Jacek, (KWW Tomasza Pańczyka): 17 głosów
4. WYPYCH Jarosław, (KWW Stanisława Lipskiego): 26 głosów

Na radnego/radną wsi Źrebce oddano następującą liczbę głosów (230 osób uprawionych do głosowania):
1. MAZUREK Maria Anna, (KWW Prawo i Sprawiedliwość): 29 głosów
2. KOŚCIK Katarzyna, (KWW Przyjazna Gmina Sułów): 45 głosów
3. BARTNIK Tomasz Robert, (KWW Tomasza PAńczyka): 39 głosów
4. LIPSKI Grzegorz Marek, (KWW Stanisława Lipskiego): 11 głosów

 

Na radnego/radną powiatu zamojskiego oddano następującą liczbę głosów:

Lista nr 6 (KKW SLD Lewica Razem):
1. Zajączkowski Marek Adam – 5
2. Kołtun Bolesław – 14
4. Pomarański Waldemar Henryk – 4
6. Misiarz Krystyna – 3

Lista nr 14 (KW Zamojskie Stowarzyszenie Samorządowe):
1. Łosiewicz Józef Tadeusz – 1
2. Skorska Monika – 1
3. Bartoszczyk Lucjan – 17
4. Martyna Aleksandra – 60
6. Malicka Krystyna – 1

Lista nr 1 (KW PSL):
1. Pastuszak Leszek – 19
2. Krukowska Bożena – 14
3. Wujec Jan – 8
4. Krukowska Urszula Beata – 7
5. Szewczyk Paweł – 8
6. Dudek Anna Agnieszka – 4

Do Sejmiku Województwa Lubelskiego oddano następującą liczbę głosów:

Lista nr 1 (KW PSL):
1. Bratkowski Arkadiusz Tomasz – 8
2. Kowalik Jan – 2
3. Jaworski Marian – 172
5. Walencik Edward – 1
6. Misztal Stanisław – 4
8. Kulińska Magdalena Kaja – 2
12. Podkański Mariusz Józef – 1
14. Płoszaj Sławomir – 1

Lista nr 2 (KW Prawo i Sprawiedliwość):
1. Olborski Andrzej Feliks – 4
2. Gmyz Maria – 4
3. Mulawa Michał – 4
4. Grzelarczyk Marek – 1
5. Borowiec Agata – 6
11. Siemczuk-Braszko Magdalena – 9

Lista nr 4 (KW Platforma Obywatelska RP);
1. Lipiec Marek – 11
11.Mróz Anna – 6

Lista nr 5 (KWW Ruch Narodowy):
1. Kobylas Krzysztof Piotr – 7
5. Snopek Kamil Adam – 3

Lista nr 6 (KKW SLD Lewica Razem):
1. Miarkowska Gertruda Gabriela – 4
2. Kurzępa Irena – 2
4. Misztal Mirosław Krzysztof – 3
5. Bożek Krzysztof – 1

Lista nr 7 (KW Nowa Prawica – Janusza Korwin-Mikke):
1. Gozdalska-Kozak Anna – 3
3. Zawiślak Piotr Bogusław – 1
9. Pysiewicz Ewa – 1
12. Szyduczyńska Marta – 1
13. Żmuda-Czerwonka Wioletta – 1

Lista nr 8 (KW Polska Patriotyczna):
5. Kwiatkowski Paweł – 1

Lista nr 12 (KW Twój Ruch):
1. Palonka Marek Franciszek – 1

 

Skład komisji obwodu wyborczego nr 3 w Sąsiadce:

  1. Zwolak Danuta – przewodnicząca
  2. Ferenc Urszula – zastępca
  3. Kuźma Tadeusz Jan
  4. Poździk Mateusz
  5. Magdziarz Eryk Aleksander
  6. Poźniak Katarzyna
  7. Kurek Barbara
  8. Wiącek Marek
  9. Chmielewska Małgorzata

wyboryszkola2 wyboryszkola3 wyboryszkola5 wyboryszkola6 wyboryszkola7 wyboryszkola8

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj (0)

Disqus Komentarze (0)

sutiejsk