Witamy wszystkich czytelników Naszej Wirtualnej Sąsiadki jesteśmy z Wami już ponad 6 lat, i jak każdy pomysł ma swoje wzloty i upadki. Lecz jak na tą chwilę dzięki Waszej aktywności w odwiedzaniu tej małej wiejskiej stronki internetowej www.sasiadka.info cieszymy się z każdej wizyty online.

Jesteśmy na wielu profilach społecznościowych np: facebook.com i tu obecnie się zatrzymamy z informacją kierowaną do Naszych Fanów „Lubię to” 😉 . A więc każdy kto odwiedził naszą stronkę profilową https://www.facebook.com/sasiadka.info i posiada profil na społeczności facebook -owej to klikając w zakładkę Lubię to, może skorzystać z Bardzo ciekawej opcji >> Otrzymuj powiadomienia.

powiadomienia akty fb2

Opcja ta oznacza to że dzięki aktywacji (v Otrzymaj powiadomienia) nie przegapisz żadnej aktywności swojej „ulubionej Wirtualnej Sąsiadki” – po jej zaznaczeniu wszystko to co zostanie opublikowane przez Naszą stronę sasiadka.info pojawi się w naszych (twoich) powiadomieniach.

z fbb

Jeśli chcecie być informowani na bieżąco co nowego dzieje się we wsi Sąsiadka lub na terenie Gminy Sułów i okolic,
Proszę zaznaczcie pod przyciskiem „Lubisz to!” opcję myszką    ” v Otrzymuj powiadomienia”, jak wskazano powyżej na obrazku 😉