Zadecydujmy na co przeznaczyć fundusz sołecki w Sąsiadce 😉

Zapraszam wszystkich mieszkańców wsi Sąsiadka na  Zebranie wiejskie nr 2 w sprawie funduszu sołeckiego, które odbędzie się 27 września 2015 (niedziela) o godz. 16.00 w Remizo-świetlicy Osp Sąsiadka.

[responsivevoice_button voice=”Polish Female” buttontext=”Czytaj tekst”]Zachęcam mieszkańców Naszej Sąsiadki do uczestnictwa w zebraniu wiejskim, gdyż po przez zebranie TY Kochany Mieszkańcu możesz zmienić lub naprawić Naszą Wioskę, mówiąc Wszystkim na co można wykorzystać kwotę 14 874,45 zł funduszu sołeckiego w 2016 roku[/responsivevoice].

Zaproszenie nr 2 Zebranie Wiejskie 2015

Każdy mieszkaniec, który przybędzie na zebranie wiejskie będzie mógł zaproponować Swój pomysł polepszający życie mieszkańców całej wsi Sąsiadki.

Dla przypomnienia na 1 zebraniu wiejskim, które odbyło się 26.08.2015 przybyło tylko 30 osób, lecz w trakcie spotkania padło kilka propozycji ds/ funduszu sołeckiego, a więc (wymienione pomysły):

  1. Wymiana okien w budynku remizo-świetlicy
  2. Usuniecie metalowego płotu przy remizie Osp
  3. Adaptacja pomieszczenia po byłej bibliotece + zaplecze do wyświetlania filmów (obiekt w remizie) na kompleks sanitarny 2 szt WC oraz umywalka
  4. odnowa elewacji Remizo-świetlicy
  5. Wyłożenie placu przy remizie-świetlicy płytami ażurowymi
  6. Zmiana podłogi w świetlicy np: płytki
  7. Budowa i posadowienie drewnianej sceny z zadaszeniem przy Grodzie Sutiejsk dla celów promocyjnych i imprez kulturalnych

Sąsiedzie … Sąsiadko Masz ciekawy pomysł 😉 Przyjdź i Podziel się …

Nie Bądź Obojętny Przekaż tą informację Twojemu Sąsiadowi/Sąsiadce … PoDaj DaLej 😉

Pozdrawiam Was Radny wsi Sąsiadka Krzysztof Ferenc oraz Sołtys wsi Jacek Magdziarz i Rada Sołecka