Z ogromną przyjemność chciałbym zachęcić wszystkich czytelników, do zapoznania się z debiutanckim dziełem Daniela Mróz (wieś Sąsiadka) pt.„Jaskółcze Znamię” – część 1 Zamach.

Jest to Jego pierwsza książka elektroniczna i mam nadzieje, że nie ostatnia odsłona powieści fantastyczno-kryminalnej, osadzonej w fikcyjnym świecie wzorowanym na Europę z przełomu XVII – XVIII wieku.

Jaskółcze Znamię część I – Daniel Mróz

Główny wątek fabularny według autora jest … ukryty i dobrze zamaskowany przez liczne, często pokrywające się ze sobą historię bohaterów o bogato zróżnicowanej pozycji społecznej. Książka nie jest adresowana do jednego typu odbiorcy. Każdy znajdzie coś dla siebie. Miłośnicy akcji znajdą frajdę w szczegółowo i dynamicznie opisanych skrytobójczych pojedynkach. Wielbiciele intryg będą mieli okazje zapoznać się z paroma przenikliwymi umysłami, których czyny potrafią przewrócić całą fabułę do góry nogami. A liczne postacie główne jak i niezależne nie raz zaskarbią Wasze serca wywołując na twarzy szczery  uśmieszek. Jak na powieść przystało nie zabraknie również lekkich romansów i rodzącego się żaru miłości. Główną rolę w historii odgrywać będzie raczkująca w Cesarstwie polityka, oraz twardo ingerujący w nią kościół. Utwór trzyma w napięciu do samego końca i obfituje zaskakującymi zwrotami akcji.

Daniel Mróz przyznaje, że nie jest to Jego pierwsza książka, mam za sobą parę utworów których treść wydawała mi się niezbyt wystarczająca by mieć odwagę odsłonić ją na widok publiczny. Inaczej jest z obecną publikacją. Pisząc „Jaskółcze Znamię” bawiłem się świetnie i nie raz miałem uśmiech na twarzy dla tego mam nadzieje że czytając efekty mojej pracy będziecie z niej równie zadowoleni jak Ja.

Książkę elektroniczną „Jaskółcze Znamię” – część 1 Zamach można kupić w internetowych księgarniach Empiku i Virtualo.pl na, których również znajduje się cały pierwszy rozdział dostępny za darmo. Debiutancka publikacja jest wydawana przez wydawnictwo WydacKsiazke.pl dostępna w formatach: ebook, EPUB , EPUB, MOBI (czytnik, tablet, smartfon) w cenie od 5,90 zł (virtualo.pl) do 6,14 zł (Empik.pl).

"Jaskółcze Znamię" w Empiku

Kup książkę „Jaskółcze Znamię” w Empiku (kliknij w obrazek)

Wydawnictwo: wydacksiazke.pl
ISBN: 978-83-942770-0-0
Język: Polski
Data wydania:15 października 2015
Rozmiar pliku: 891 KB EPUB – 1,7 MB MOBI
Ilość stron: 139
Autor: Daniel Mróz (Sąsiadka)
"Jaskółcze Znamię" w Virtualo

Kup książkę „Jaskółcze Znamię” w Virtualo (kliknij w obrazek)

Wersja za darmo Książka "Jaskolcze Znamie" Daniel Mróz - fragment PDF (112 pobrań)

„Jaskółcze Znamię” wersja EPUB

lub bezpłatny fragment książki dostęp online

Pozdrawiam kolegę Daniela Mróz z naszej wsi Sąsiadka i życzę mu wielu sukcesów prywatnych i zawodowych „literackich” oraz aby nie brakowało mu wiary we własne marzenia. 😉 Brawo Tak Trzymaj