W dniu dzisiejszym 30 kwietnia 2017 r. (niedziela) o godz.14:00 w Deszkowicach Pierwszych odbędzie się koncert charytatywny pod hasłem: „Pomóżmy Zuzi”. Podczas koncertu zbierane będą środki pieniężne na leczenie i rehabilitację pięcioletniej Zuzi Pióro – mieszkanki Michalowa.

Zuzia choruje na dziecięce porażenie mózgowe. Aby mogła w miarę normalnie funkcjonować potrzebna jest długa i kosztowna rehabilitacja, dlatego też poprzez ten koncert organizatorzy chcą jej pomóc, aby mogła tak jak jej rówieśnicy cieszyć się każdym dniem życia.

W programie organizatorzy przygotowali wiele atrakcji: występy taneczne, pokazy akrobatyki sportowej, wystawa motocykli, pokazy sztuk walki MMA, wesołe miasteczko dla dzieci, gastronomia, lody, napoje, ciasta, licytacje charytatywne i konkursy.

Od godz. 18. na scenie odbędzie się koncert zespołów disco polo o  Baflo, Spontan, Lesioki, Claudi, Meffis i wielu innych wykonawców.

Pomóżmy Zuzi Pióro z Michalowa gm. Sułów

Początek koncertu zaplanowano na godz. 1400, odbędzie się on na boisku przy Remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Deszkowicach Pierwszych. Dochód z imprezy przeznaczony będzie dla 5-letniej Zuzi Pióro z Michalowa (gmina Sułów).

Remiza Osp Deszkowice Pierwsze