Stowarzyszenie Sutiejsk gościło uczestników 9 rajdu rowerowego 2016

Stowarzyszenie Sutiejsk gościło uczestników 9 rajdu rowerowego 2016

12 września 2016 0 przez Ferenc Krzysztof

Nasze stowarzyszenie “Sutiejsk” składające się z kilkunastu osób (Panie: Zwolak Danuta, Bukowska Małgorzata, Popielec Irena, Ferenc Maria, Łukaszczyk Maria, Pustelnik Agnieszka, Magdziarz Maja i Panowie Kuźma Tadeusz, Popielec Andrzej i inni 😉 ) przygotowali smaczny poczęstunek dla przybyłych rowerowych turystów. A było to zimne i gorące napoje; kawa, herbata, woda butelkowa, a także smaczne swojskie przysmaki; kanapki, ogórki, surówki, warzywa, owoce, pieczywo, słodkie ciasto i domowe racuchy.

 

Każdy przybyły uczestnik IX Ogólnopolskiego Roztoczańskiego Rajdu Rowerowego z metą w Goraju, który odwiedził nasz MPR Altana Sutiejsk w Sąsiadce (altana zlokalizowana przy X wiecznym Grodzie Sutiejsk) mógł skorzystać z uprzejmości naszego stowarzyszenia Grodzisko Sąsiadka Dawny Sutiejsk i obiektu turystycznego. W dniu rajdu odwiedziło naszą wieś około 100 osób.

Zdjęcia z rajdu >>http://sasiadka.info/2016/09/stowarzyszenie-sutiejsk-goscilo-rajd-rowerowy/

Dziękuję mieszkańcom wsi Sąsiadka, którzy gościnnie przywitali i obsłużyli przybyłych turystów, a także sfotografowali to wydarzenie – Panu Adrzejowi Popielec autor zdjęć;-)

Trasa przejazdu IX rajdu rowerowego przez wieś Sąsiadkę ze startem Zamość i metą Goraj;

Film z rajdu rowerowego