Jesteś tutaj:

Tag: dyplom

Stwórz Kartkę lub Stroik Bożonarodzeniowy i wygraj konkurs

Zapraszamy Dzieci i Młodzież z Całej Gminy Sułów do wzięcia udziału w Świątecznym Konkursie na :

  • Kartkę Świąteczną,
  • Stroik Bożonarodzeniowy

balwan

Organizatorem Konkursu Świątecznego jest Gminna Biblioteka Publiczna w Sułowie.

Aby wziąć udział w Konkursie Świąteczny należy własnoręcznie wykonać Kartkę Świąteczną albo Stroik Bożonarodzeniowy z materiałów dostępnych w domu i na wsi (forma dowolna). 😉

Regulamin Konkursu GBP w Sułowie:

1. Format prac dowolny.

2. Techniki dowolne (malowanie, wyklejanie, wydrapywanie, formy graficzne, techniki mieszane, itp.)

3. Jury oceni: pomysł, oryginalność, wykonanie, estetykę, treść.

4. Do konkursu zapraszamy dzieci w trzech grupach wiekowych:

  • Grupa A: 3 – 6 lat
  • Grupa B: 7 – 9 la
  • Grupa C: 10 – 14 lat

5. Prace prosimy składać w Gminnej Bibliotece Publicznej w SUŁOWIE lub w Filiach w MICHALOWIE, lub w SĄSIADCE do 11 grudnia 2013 r.

6. Prace należy opatrzyć metryczką:

  1. imię, nazwisko
  2. wiek
  3. numer telefonu, adres

7. Prosimy o prace  z dokładnymi danymi uczestnika.

8. Dla zwycięzców przewidujemy nagrody rzeczowe oraz dyplomy.

9. Wręczenie nagród oraz otwarcie wystawy najlepszych prac odbędzie się19 grudnia 2013r.

10. Biorąc udział w konkursie uczestnicy wyrażają tym samym zgodę do nieodpłatnego publikowania przez organizatorów konkursu.

11. Organizatorzy konkursu nie zwracają nadesłanych prac.

12. Fundatorem nagród jest Gminna Biblioteka Publiczna w Sułowie.

gbpsulow

Więcej  informacje  można uzyskać w Bibliotece w Sułowie, w Filiach: Michalowie i Sąsiadce, tel.84 6826408, lub za pomocą e-maila: biblioteka@sulow.pl

Godziny otwarcia biblioteki:

Gminna Biblioteka w Sułowie:

Poniedziałek – Piątek w godz. od 8.00 do 16.00.

Sobota w godz. od 8.00 do 13.00.

Filia Sąsiadka: Poniedziałek, wtorek, środa, piątek 8.00-16.00

Filia Michalów: Poniedziałek, środa, piątek 9.00-17.00, czwartek 10.00-16.00

Jubileusz 25-lecia Klubu Żołnierzy Rezerwy – zawody strzeleckie

W dniu wczorajszym 09 grudnia 2012 (niedziela) w godzinach 10.00 – 15.00 w Radecznicy odbyły się Zawody Strzeleckie z okazji 25 -lecia Klubu Żołnierzy Rezerwy – LOK im. 9 pp. AK „Ziemi Zamojskiej” z Radecznicy.

Zawody strzeleckie rozpoczęły się od zbiórki honorowej przy fladze Ligi Obrony Kraju, uczestnikami byli członkowie KŻR Radecznica oraz KŻR Sułów. Pani Dyrektor Lubelskiego Zarządu Wojewódzkiego LOK Anna Malinowska oraz sędzia główny Jarosław Kubiak powitali wszystkich zebranych, następnie Pani Dyrektor wręczyła dyplom gratulacyjny prezesowi Klubu Panu Ryszardowi Kawce za działalność statutowa klubu żołnierzy rezerwy.

Sędzia główny LOK Jarosław Kubiak wyjaśnił wszystkie zasady bezpieczeństwa na strzelnicy oraz sposób obsługiwania karabina sportowego kbks vodstok cal 5.6 i zakaz podchodzenia do stanowisk z bronią bez zgody sędziego.

Do strzelania zgłosiło się 23 osoby, podzielono ich na 8 grup po 3 stanowiska strzelnicze. Każdy zawodnik miał 3 strzały próbne raz 10 ocenianych, po oddaniu wszystkich strzałów przyszła chwila oczekiwania na wyniki.

Wyniki zawodów gminnych były podzielone na dwie grupy Radecznica i Sułów.

Wyniki KŻR LOK Radecznica:

  1. Krukowski Andrzej     – 87 pkt.
  2. Wachowicz Janusz      – 85 pkt.
  3. Wachowicz Mirosław – 84 pkt.
  4. Wachowicz Jarosław  – 82 pkt.
  5. Winarczyk Stanisław  – 77 pkt.
  6. Fronc Sławomir          – 73 pkt.
  7. Krukowski Kamil        – 72 pkt.
  8. Batorski Henryk          – 66 pkt.
  9. Sitarz Jan                      – 58 pkt.

Wyniki KŻR LOK Sułów:

  1. Poźniak Mieczysław  – 80 pkt.
  2. Wyłupek Lech            – 75 pkt. (2×10)
  3. Wdowiak Tomasz      – 75 pkt (1×10)
  4. Pańczyk Tomasz         – 66 pkt.
  5. Dudek Krzysztof         – 62 pkt.
  6. Ferenc Robert             – 61 pkt.
  7. Ferenc Krzysztof         – 60 pkt.
  8. Ferenc Tadeusz           – 59 pkt.
  9. Ferenc Krzysztof M.   – 56 pkt.
  10. Derylak Tomasz          – 53 pkt.
  11. Pańczyk Henryk          – 49 pkt.
  12. Dudek Zdzisław           – 40 pkt.
  13. Kszela Józef                  – 20 pkt.
  14. Źrebiecki Tomasz        – — pkt.

Sędzia główny : Kubiak Jarosław LOK Lublin

Sekretarz: Malinowska Anna (Dyrektor LOK Lublin)

 

Po wynikach odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów dla pierwszych trzech miejsc oraz pucharów za I miejsce, a na zakończenie całej uroczystości zrobiono pamiątkowe zdjęcia i oraz wszyscy uczestnicy udali się na ciepły posiłek i małe co nieco 😉 .

Więcej zdjęć z zawodów www.sasiadka.info

Do góry

Skontaktuj się